Surveybook

Neden Surveybook ve NTP Önemlidir?

Surveybook şirketlerin gerçek zamanlı olarak müşteri memnuniyetini ölçmesine ve müşteri deneyimini geliştirmesine yardımcı olan, profesyonel ve özelleştirilebilir bir çevrimiçi müşteri geribildirim sistemidir. Surveybook, görüşlerini kaydederek hizmet kalitesini ve personelin yeterliliğini ölçmenize izin verir. ve müşterilerin / müşterilerin önerileri.

NTP Nedir (Net Teşvikçi Puanı)?

Net Teşvikçi Puanı (NPS), müşterilerin sadakatini ölçmek ve değerlendirmek için 2003 yılında Bain & Company tarafından kurulmuştur. Bain & Company'nin bir ortağı olan Fred Reichheld, bir organizasyonun hayatlarını etkileyen kişilere ne kadar iyi davrandıklarını ölçmenin yeni bir yolunu yarattı.

Neden NTP Önemlidir?

1. Müşteri sadakatini ölçmek, değerlendirmek ve geliştirmek.

2. Müşteri memnuniyetini arttırmak.

3. Daha fazla müşteri savunucusu yaratmak.

4. Döngüyü kapatarak daha fazla müşteri geribildirimi almak.

5. Müşteri bozulmasını azaltmak

6. Gelir artışını artırın ve müşteriyin yaşam boyu değerini artırın.

Cihaz ve uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için belgeyi indirin

Hizmetlerimiz

Surveybook
Müşteri geribildrim sistemi

Surveybook, şirketlerin gerçek zamanlı olarak müşteri memnuniyetini ölçmesine ve müşteri deneyimini geliştirmesine yardımcı olan profesyonel bir çevrimiçi anket yazılımıdır.

Web Uygulama Geliştirme

İsteğe Bağlı İşletmeniz İçin Özelleştirilmiş Bir Uygulama Alın. Web uygulamaları oluşturma konusundaki on yıllık tecrübesiyle. Özel web uygulamalarının avantajı, tam olarak işletmenizin çalışma biçimine uyarlanmasıdır.

Mobil Uygulama Geliştirme

Yeni başlayan müşterilerimiz için en iyi uygulama geliştiricilerinden biriyiz. Girişimcilerin iş fikirlerini bir web ve mobil uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. Ekibimiz birçok web ve mobil uygulama hizmetleri sunmaktadır.

FİYATLANDIRMA

Günlük Kiralama

 • Kişisel veya konferans kullanımı
 • Sınırsız Veri
 • 24/7 destek
 • SB-7 Cihaz Modeli (-)

Aylık plan

 • Kişisel veya kurumsal kullanım
 • Sınırsız Veri
 • 24/7 destek
 • SB-7 Cihaz Modeli (-)

Yıllık Plan

 • Şirket veya Kurum kullanımı
 • Sınırsız Veri
 • 24/7 destek
 • SB-7 Cihaz Modeli (-)

ÜRÜNLERİMİZ

KURUCULAR

Ayad AL-Khalidy

Kurucu ve baş yönetici

Çözümler ekibi ile yaptığımız projeden kesinlikle memnunuz. Profesyonel geliştiriciler, iyi proje yöneticisi ve fantastik tasarımcılar, şirketiniz için en iyi çözümü sağlamak için bir takım olarak birlikte çalışıyorlar. Çözümlerimizle, şirketinizin hizmet kalitesini artırmak için zayıf yönlerini büyütecek ve ortadan kaldıracağından eminim.

Osamah Taher

Kurucu ve ARGE Sorumlusu

IT alanındaki bilgili ve tecrübeli insanların ekibimiz, genel bir strateji düzenlemeye yardımcı olan, tüm iş alanına iyileştirme getiren şirket ekibimizdir. Uygulama Çözümleri ve Donanım tasarımı hakkında etkileyici olan şey, markalar ve iş gereksinimlerinizle özelleştirilebilir ve uygun olabilir. İşletmenizi yükseltmek için sizinle birlikte çalışacağız.

Başlamaya Hazır mısınız? Bedava Şimdi İndirin!

Uygulamamız şimdi mevcut

Ücretsiz İndir

Uygulamamız şimdi mevcut

Surveybook mobil için, hizmetlerin kalitesini artırmak için en iyi çözümün en iyi şekilde çözülebilmesi için şirketlerin kendi müşteri geri besleme anket sistemi ve analiz verileri oluşturmasına yardımcı olan bir uygulama olduğunu.

Canlı sohbet
Picture

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Picture

Nulla vel turpis vulputate, tincidunt lectus sed, porta arcu.

Picture

Curabitur consequat nisl suscipit odio porta, ornare blandit ante maximus.

Picture

Cras dui massa, placerat vel sapien sed, fringilla molestie justo.

Picture

Praesent a gravida urna. Mauris eleifend, tellus ac fringilla imperdiet, odio dolor sodales libero, vel mattis elit mauris id erat. Phasellus leo nisi, convallis in euismod at, consectetur commodo urna.